אסתטיקה והצרת היקפים

Cooltech

הטיפול במכשיר הCOOLTECH מתבסס על עיקרון פגיעותה של רקמת השומן לשינוי טמפרטורה. קירורה של רקמת השומן מוביל לתהליכים מבוקרים של פירוק התאים אשר מוצאים את דרכם אל מחוץ לגוף בתהליך טבעי. מכשיר הCOOLTECH מאפשר ירידה בשכבת השמן התת עורי בטכנולוגיה של קירור מבוקר המשלב גם ואקום. בטיפול יונחו על גופך ידיות קירור למשך 70 דקות.
היתרונות של מכשיר הCOOLTECH הוא בזכות קיומן של מספר ידיות שונות לטיפול, ניתן לטפל במגוון רחב של אזורים של גופך. הידית המונחת על גופך תקרר את רקמת השומן ותגרום לתהליך מבוקר של פירוק תאי שומן וסילוקים מן הגוף באופן טבעי לאחר 6 שבועות.
קיים מגוון רחב של אזורים בהם ניתן לטפל: שכמות, זרוע אחורית, גב עליון, גב תחתון, ירך אחורית, בטן עליונה, מותניים, בטן תחתונה, ירך חיצונית, ירך פנימית וברך.
הטיפול המכשיר הCOOLTECH נעשה בפיקוח רפואי.
כמות הטיפולים משתנה ממטופל למטופל וזאת בשל שווי הרכב חומצות השומן אצל כל אדם. ניתן לטפל באותו אזור עד ל-3 פעמים במרווח של מינימום 6 שבועות בין טיפול לטיפול.
הטיפול אורך לפי המלצת היצרן כ-70 דקות טיפול לכל אזור. אל כל טיפול יתווספו כ-15 דקות של הכנה מקדמת ומסאז' של לאחר הטיפול.
התוצאות נראות לעין בין 5 ל10 שבועות מיום הטיפול מכיון שבמהלך הטיפול יעברו תאי השומן תהליך טבעי של פירוק וסילוק מן הגוף.
לפרטים נוספים אודות מכשיר הcooltech ניתן למצוא http://www.cooltechmedical.co.il

בוטוקס

הזרקת בוטוקס ומילוי – במרפאתנו קיימים מגוון טיפולים להצערת הפנים המוצעים על ידי המומחים שלנו: טיפולי בוטוקס, הזרקות, מילוי קמטים, החלקת קימטי הבעה.